Červen 2008

Dnes napadlo v krkonoších 0 metrů sněhu

26. června 2008 v 21:26 | Ondra D |  Ostatní
Závislost.Většina z vás si pod tímto slovem představí asi drogy, alkohol atd. zbytek patrně puding popřípadě lepící pásku. Já už ne, mě napadne budík. Zjistil jsem, že jsem na něm naprosto regulérně závislej, potřebuju ho denně, bez něj nezvládám svoje povinnosti a každodenní úkony.Skoro jako drogy. Víte co se stane, když mi nezazvoní? Zaspim. Stalo se mi to včera…o 3 a půl hodiny. Člověk se rozhodne poctivě jít do školy na osmou a najednou se probudí až po tom, co škola skončí (měli jsme sportovní den, takže se končilo brzo). Každá závislost je bezesporu špatná a je potřeba s ní skončit, třeba když někdo bere drogy, tak je nejlepší, aby je přestal brát. Tudíž, pokud bych chtěl bejt správnej, vyhodil bych budík a vstával bych o 3,5 hodiny později každej den… no bohužel už končí školní rok, tak by to ani nebyla moc sranda.Tudíž odkládám zbavení se závislosti na budíku na září.
Cože jsem to napsal? Že škola BOHUŽEL končí? Dobře, dobrovolně bych šel na psychiatrii, kdyby to nebylo až v Bohnicích.Samozřejmě jsem strašně rád, že už škola končí, žádná němčinářka, která smrdí, je stará, tlustá, tváří se jako já po ránu a děti má ještě míň ráda, než ty nejzlejší děti mají rády jí.Vypadá trochu jako motýl (váží asi 300 kg, má šedý mastný vlasy atd.. no i z tý bižule jsem nakonec letos dostal jedničku na výzo :-P).A když nás loni na školním výletě o půlnoci navštívila a měli jsme všude po pokoji rozházenej toaleťák (neřešte proč, nebyl použitej) tvářila se ještě o dost hůř než já po ránu i kdybych vstával ve 4, měl blbou náladu a byl tak o 350 let starší, než teď.Prostě je to fakt fajn holka.
Když už jsem u těch školních výletů, na jednom jsem byl i před pár dny.Jak už to na školních výletech nezletilých bývá, asi půlka třídy se totálně opila.Zbytek třídy se naštěstí dost bavil pozorováním těch opilých a tak se nenudil natolik, aby se musel taky opíjet. O té "Fakt fajn holce" jeden spolužák vykřikoval před jejími kolegyněmi, že je to "fakt píča"…vážně sranda byla.A pak, když jsem se vrátil domů, zjistil jsem, že 3 nový písničky od GNR se dostaly na internet…no není to totálně žůžový? Je.

Čtením tohoto nadpisu ztrácíte čas, který jste mohli vyplnit nicneděláním

14. června 2008 v 21:27 | Ondra |  Ostatní
Proč jsem pár dní nepřidávál články? Meh, oni totiž v americe už zase začali chodit Zoufalé Manželky, což mi zabralo 40 minut týdně!.A ne jen to, začali tam chodit i další seriály, které nesleduji.
Jak jsem začal, tak pokračuji. Těžko si někdo může pamatovat můj první den blogování. V té době jsem poslouchal nejvíc ze všeho Paula Stanleyho a jeho sólovku Live To Win.Dneska jsem si jí jen tak pustil a naplnila mě totální euforie. Mám zase radost zpívat si ty chytlavý sloky, refrény, všechno, příjemný melodie. GNR jsou jednoduše lepší hudba, podle mě, ale takovou radost z poslouchání jako teď jsem už dlouho neměl.Obecně, radost jsem moc neměl. Tož tak, před dvěma hodinama mi táta přišel říct, že je večeře, no uvědomil jsem si to před pár minutama a večeře už není, tudíž trpím hlady.
Pokud si nedokážu najít něco k jídlu, nepřežiju. Je to celkem jednoduchý, Darwinismus. Ti úspěšnější z nás splodí potomky a předají jim svoje geny na hledání jídla.Z toho usuzuji, že lidé budou mít tak za 200 let mnohem lépe rozvinutou schopnost najít u sebe doma něco k jídlu.Já takovou schopnost moc rozvinutou nemám, vždycky jen beznadějně dojdu k ledničce (kdyby to aspoň nebylo tak daleko…mám to z pokoje asi 15 metrů!!!), otevřu dveře a chvíli do ní koukám.Nic.Lednička je plná, ale nic, co bych si mohl dát k jídlu tam není (a není tam ani nic jiného než jídlo, prostě nechápu čeho je plná), jednoduše řečeno, kdyby se v pondělí neuzavřely známky, nezcvoknu jen z bižule, ale i z těch ostatních předmětů.
I tak jsem však mnohem spokojenější než včera. Včera jsem celý odpoledne dělal nejdřív slohovku z češtiny a pak jsem se učil děják.Usoudil jsem, že škola je duševně narušená. Jak může být škola duševně narušená? Těžko říct, ale je.
Co se stalo za těch pár dní neblogování? Vůbec nic. V Rakousku mají novou módu, už se nevytahují tím, kolik má kdo aut a podobně, nyní je měřítkem úspěšnosti počet lidí, který má dotyčný zavřené ve sklepě.No vážně, netvrďte mi, že když se provalí v krátkém časovém období dva takové případy, je to náhoda.
Pamatujete si ještě někdo na mojí angličtinářku, o které jsem již dříve napsal, že vypadala, jako by byla pár měsíců zavřená ve sklepě? A ještě k tomu měla podivný přízvuk, možná rakouský (spíše to bylo tím, že anglicky jednoduše neuměla) no, dala okamžitou výpověď a zmizela ze školy…třeba o ní za pár let z Rakouska ještě uslyšíme, pokud budou mít případy zavřených lidí ve sklepě pořád takovou publicitu.No což, do Rakouska se nechystám a tak můžete nový článek čekat celkem brzo a tentokrát vážně.