Březen 2008

Axl Rose

24. března 2008 v 22:22 | Ondra |  Ostatní
Víte, co mě donutilo napsat právě teď po tak dlouhý době článek?Úplně nehorázně moc jsem se praštil do hlavy.A na tom místě, kam jsem se praštil, mám prostě prohlubeň!Postupně mi to potvrdili všichni, co jsou doma…To by mě zajímalo, jestli tam ta prohlubeň byla i předtím.Jestli ne…..:-D.No nic, dneska jsem celkově nudnej…možná to je tou zimou venku.A teď k článku.
Tak často jako on, se na jevišti snad nikdo nepřevlíká.Snad nikdo nenaběhal za svůj život tolik km jenom v trenkách.Snad nikdo další by nezpíval v nějakym síťovym růžovym tílku.Snad nikdo jinej by na sebe nevzal tak skvěle kýčovitou bundu s obrovskym nápisem rebel.Neznám nikoho, kdo by měl tak úžasnej hlas.Neznám nikoho, kdo by dokázal složit písničky, který by se mi líbily víc než ty jeho.Určitě není nikdo, kdo by dokázal jedno album nahrávat tak dlouho a vyplácat za to tolik milionů dolarů.Škoda.Axl Rose je jenom jeden.Kéž by se narodil jako jednovaječný sedmerčatě (za předpokladu, že by jich všech 7 dělalo tak skvělý písničky).
Nebudu vás obtěžovat jeho životopisem (teda samozřejmě že budu, jen až někdy jindy).Tentokrát myslim, že všichni budeme šťastnější bez něj (bez životopisu, ne bez Axla).
Každý stárne.Axl ne.No dobře, Axl taky a zrovna na těm se to dost podepisuje..přišel o skvělou image, z velký části i o skvělej hlas…taky přišel o skvělou kapelu (tím myslim Guns N' Roses, a to ty původní).Taky by teď ty faninky asi nebyly tolik u vytržení, kdyby po pódiu běhal jenom v trenkách..
No nic, to by snad stačilo, přece nemůžu napsat celej článek o tom, jak je někdo úžasnej.Teda, o někom jo:-), ale rozhodně ne o Axlovi, kterej si to vážně nezaslouží.
Normálně, já se těšim zejtra do školy.No dobře, netěšim, ale kvůli něčem tam půjdu rád…proč je to až zejtra?Je pravda, že vydání Chinese Democracy a novej design tady na blogu je určitě o dost dál, než zejtřek…i tak mi to přijde jako dlouho.Na druhou stranu, na pár jedinců se tam naopak strašně moc netěšim.Mezi ně patří smrdící plešatej prcek (popis asi stačil,ale pro méně chápavé, takhle vypadaj fyzikáři) a pak taky jedna taková postarší paní s výrazem drtičky odpadků….áno to jsou zase němčinářky.A ta naše ještě kromě toho pozitivního výrazu má takovej předkus, že třeba když jí, tak se do toho jídla ani jedno nezakousne, protože jídlo je menší než vzdálenost mezi jejíma předníma a zadníma zubama (jsem decentně přeháněl…ale je fakticky totálně obludná…máte někdo nějaký podobný učitele?) Wuf.To už jsem toho zase napsal nějak moc…tak zase někdy jindy, a pokud ta díra v mojí hlavě byla už předtím, pak to příště bude dřív, než za těch 14 dnů:-)

Anything goes :-) někdy..

10. března 2008 v 8:03 | Ondřej Dočkal |  Ostatní
Jsem nemocnej (no na nemoc jsou 2 dny možná trochu málo..ale jak jinak tomu řikat..zejtra už snad budu zdravej) a pěkně mě to štve..proč zrovna tuhle neděli :-(..
no jsem moc rád, že budou ještě další neděle..aa soboty..a hafo dalších podobnejch dnů:-)..:-)..:-) vážně moc rád ;-)
Ségra je taky nemocná (což nemá se mnou nic společnýho, protože posledních pár dnů jsme se nepotkali, až dneska) a i jedna andulka (to jakože pták) co máme doma je nemocná.Je jí už 9 a obvykle se dožívají pokud vím 5-9 let (teda, ségry se dožívají i víc, myslim tu andulku)..takže se moc nedá divit tomu, že už asi dlouho nevydrží.
Taky vás tak štve, že na tolika stránkách (lidé.cz, líbimseti…a hodně dalších) se vyplňuje profil? Asi to udělám tak, že si někam vyplnim nějakej jeden, dám tam spoustu fotek, všeho, napíšu třeba i životopis, prostě cokoliv co by se mohlo vyplňovat do nějakého profilu (s tim životopisem jsem přeháněl) a pak jen všude na to budu dávat odkaz.Nevíte o nějaký chytrý stránce, kde by něco takovýho šlo hezky udělat? A nebo si to mám radši sám napsat v html.?.
To je ale nudný článek…jak jsem doma, nic se mi neděje a nemám o čem psát článek o ničem.Z té nudy jsem dneska vymýšlel různé praktické nápady..jako třeba jíst čerstvý zázvor jen tak nebo …no nic dalšího jsem už vlastně ani nevymýšlel.
Ještě taková zmínka na konec, poslouchám teď GNR (bych chtěl vidět ty vaše udivené výrazy, protože tohle jste určitě nikdo nečekal) a novej design …bude…někdy…
Ugh..mi sem nejde vložit další obrázek..no tak alespoň z toho můžete mít radost.

Whííí

6. března 2008 v 20:19 | Ondřej Dočkal |  Ostatní
Já dneska vůbec nechci o něčem psát.Ve škole nuda..jestli si pamatujete z mého staršího článku Aničku, určitě vás nepřekvapí moje obrovská radost, když mi začala radit, jak často si mejt vlasy.. prej že bych neměl tak často, protože se mi pak zbytečně moc mastí a že si je tím níčím.. no sranda to byla.To bylo tak všechno, co mě vevnitř ve škole bavilo, ono když je 8 hodin, z toho jedna suplovaná a dvě volný, moc se ve škole nepobavim (a když náhodou není žádnej supl, ani volná, pobavim se ještě mnohem míň).O volný dvouhodinovce jsem šel s holkama ven.Stihli jsme dojít před školu a zase zpátky.Před školou jsme nic nedělali, žádné z mých nápadů co podnikat se holkám moc nezamlouvali.. prý že jsem pořád moc aktivní.Pak mraky holek (dvě) odešly na procházku za školu a tak jsem si mohl pokecat sám s Deborou…prostě skvělá kamarádka, to je na tom nejlepší, vždycky to bude kamarádka a nic jinýho, můžu jí říct všechno, ona ví, že mě taky.Pak se ale zase vrátily a už byla přestávka, tak jsme zase šli do školy.Zjistil jsem, že dokážu bez problému vylézt na skříňky jen tak ze země, bez ničeho (a to jsou celkem vysoký, ostatní to neuměj) a taky jsem zjistil, že když se nechám holkama zatáhnout na dámskej záchod, dá se z toho vyváznou celkem beztrestně.
Nemužu nenapsat, že právě teď neposlouchám nic jiného, než Guns N' Roses.Já vím, zase překvapení.Sice to tak nevypadá, ale nemám rád, když je něco pořád stejné (stereotyp)..netýká se to Guns N' Roses..kéž by byli pořád stejní..
Teda lidi, já se tak těšim na víkend..proč je to za tak hrooozně dlouho? A to jsem normálně i docela trpělivej :-)

Think About You

2. března 2008 v 20:33 | Ondřej Dočkal |  Hudba
Písničku Think About You napsal Izzy někdy v letech 1983-84, Axl pak jen změnil část textu.Je to dost jednoduchá písnička, dřív jsem si jí skoro nepouštěl.Nejvíc se mi na ní líbí ten konec.No nic. To jen aby to vypadalo, že nepíšu jenom tak o ničem.
Nedávno (pár dnů) jsem se nechal nehorázně zhyzdit a ještě jsem za to zaplatil.Asi jste pochopili, že jsem si nechal trošku ostříhat vlasy.Není to tak hrozný, jak jsem čekal.Ale myslim, že tyhle vlasy byly lepší.Na druhou stranu, už zase skoro i vidim, předtim to moc nešlo..
Jestli někdo vážně nechcete lyžovat, zajeďte si do Rakouska, je tam na nelyžování fakt super počasí :/
Článek je nějak kratší než obvykle, snad je to tak lepší.Já napíšu i něco normálního, až budu mít trochu času..