Leden 2008

Trvalá smrt způsobuje neplodnost (nápady na titulky došly)

30. ledna 2008 v 16:11 | O-D (kdo jinej může ze svejch iniciálů sestavit smajlíka Kyklopa?) |  Ostatní
Na jeden článek za týden si zatím nikdo nestěžoval, takže je snad frekvence jednou článku za dlouhou dobu v pořádku, ale 8 dní už je vážně moc.Novej design bude.Až budu mít čas.Obrázek slíbenej v předminulym článku taky bude.Někdy.
Dneska mám mimořádně špatnou náladu.Škola byla dneska pěkně na hovno.Asi ani ne.Měli jsme jen 5 hodin, z toho 2 výtvarka, pak dvě hodiny, kdy jsem nic nedělal a test z matiky, je už opravenej a mám jedničku.Stejně mám pocit že to tam bylo špatný.Možná to bude tim, že jsem musel cestou ze školy na zastávku poslouchat jednoho člověka, kterej nejen že mluví strašně nahlas, ale ještě za každym druhym slovem řekne "kurva" a to co říká, většinou moc nedává smysl.Poslouchám ho skoro denně už čtvrtej rok, tak to asi taky nebude příčina mojí špatný nálady.Celkově mám asi špatnou náladu kvůli spoustě takovejch drobností.. Třeba jeden spolužák, kterej je celkem dost nemocnej, ale stejně chodí do školy, si stoupne asi 30 cm ode mě a začne mi něco řikat tak, že mi poprská polovinu obličeje.Jestli budu v nejbližší době nemocnej (což by bylo dost k ničemu:/ ), může za to on.Příští článek snad bude za pár dnů a bude o dost pozitivnější = - ).

Kouzelná němčinářka

22. ledna 2008 v 18:18 | O-D |  Ostatní
Známka z angličtiny.Dneska jsem šel na rehabilitaci, kvůli zádům, záda mám v pohodě, zdravý.Akorát kdybych tam nechodil, mohlo by se mi s nima něco stát.To zní teda pěkně divně.Nestihnul jsem kvůli tomu plavání, kam kdybych chodil, tak bych asi vážně vůbec nemusel na tu rehabilitaci.Stejně bych tam nemusel ani teď, dřív jsem měl jedno rameno níž, teď už je to v pohodě.Známka z angličtiny mě dneska několikrát překvapila, asi takhle.V pátek mi angličtinářka řekla, že dostanu jedničku.Kdybych jí alespoň trochu věřil, nemusel jsem bejt dneska tak překvapenej, ale kdo by věřil angličtinářce.Která vypadá, jako by byla několik let zavřená někde ve tmě (a to nespraví ani ta její nová řasenka).To samozřejmě není důvod, proč jí nevěřit, ale když se to dá dohromady s tim jak se chová a oblíká, už to je důvod proč jí nevěřit vůbec nic.Dneska ráno jedna holka a dva kluci od nás ze třídy dostali za úkol přepsat úplně všechny známky (jako na vysvědčení) do počítače.. Tak jsem se zeptal, co mám za známky.Ta holka mi řekla že mám dvojku z Aj a pak zmizela.Nějak jsem se s tim smířil.Pak jsem potkal jednoho z těch kluků, ten mi zase řekl, že mám jedničku.. no už v tom byl trochu bordel.. Tak jsem pak ještě jednou řekl Kristýně, aby se podívala co mám.Když jsem jí zase viděl, řekla mi, že mám asi 4 dvojky a že si myslí, že je jedna z AJ.To už jsem vážně nechápal a radši jsem překecal třídní, aby mě nechala kouknout se na moje známky na vysvědčení.Mám jedničku, ale byl jsem z toho hrozně zmatenej..
Mám celkem dobrou náladu, protože naše němčinářka utekla ze školy.Doslova.Prostě před němčinou jsem se dvěma spolužákama seděl u sekretariátu (alespoň myslim, že se tak ta místnost jmenuje), protože tam jsou na chodbě měkký židle.Ze dveří najednou vyletěla (tentokrát ne doslova) naše němčinářka, úplně oblečená (jako na ven) a udejchaná a prostě se rozeběhla ven ze školy.Neměl jsem tušení že někdo jako ona dokáže běhat, ani že se dokáže jakkoliv odlepit od země.No, posuďte sami, můžete jí vidět na fotce naší třídy v tomhle mym článku(je vpravo dole, ještě se usmívá,ve skutečnosti je trošku strašidelnější, tady (fotka ze školního výletu) tak, jak se tváří obvykle).Takže němčina nebyla.To by mě zajímalo co jí tak vyhanlo ze školy.
Mám teď náladu na to, abych si s někym povídal, ale na icq moc nikdo neni a doma už vůbec ne, to mě trochu štve.Jinak koukám, kolik jsem toho zase napsal, jestli jste to dočetli až sem, tak vážně nezávidim:) ale závidim vám všem, že se určitě dokážete bez problému vyhnout někomu, kdo proti vám jde, já ne:)

pokud čtete tenhle titulek, jste minimálně o 70% inteligentnější než moje němčinářka

16. ledna 2008 v 17:08 Ostatní
Včera jsem měl dost špatnou náladu, už mě fakt štvala škola, protože teď před pololetím mě zabírá strašně moc času (referáty atd.. jednoduše pruda).Naopak dneska jsem měl hrozně dobrou náladu, hlavně před poslední hodinou.Byla to němčina, já mám jako jeden z mála lidí uzavřenou známku, tak jsem byl úplně v klidu, navíc jsem ve škole potkal nějakou holku, která na sobě měla tričko Guns N' Roses :).Sice mě neslyšela, když jsem se s ní snažil mluvit (protože měla hrozně nahlas puštěnou nějakou hudbu), ale stejně mi to udělalo hroznou radost.Navíc jsem se od spolužačky dozvěděl, že mám kvalitní vlasy (sice to neni pravda, ale aspoň někdo si to myslí = - )) .Já vim, jsou to hrozný blbosti, ale celkově jsem pak prostě měl super náladu.To se trošku změnilo při němčině, protože němčinářka jednoho spolužáka zkoušela se záměrem dát mu špatnou známku (velmi nespravedlivě).
Jak jsem psal minule o tý místnosti, sice jsem napsal že sem dám obrázek, ale teď na to nemám čas, tak to bude asi až příští tejden.
Myslim, že už radši nebudu teď nic psát, stejně jsem to psal jen proto, že bych se asi měl učit a tohle je o dost zábavnější.
Btw, přemejšlim že bych změnil design, myslíte že bych měl?

Další článek o ničem (jak jinak)

13. ledna 2008 v 22:20 | Ondra Dočkal |  Ostatní
Cha.Už mám skoro 180 cm (kdybych měl tlustší kůži hlavně na patách a na hlavě už by to 180 mohlo bejt).Teď mám nárok řikat spolužákovi, kterej mě před prázdninama přerostl a teď jsem ho zase přerostl já zpátky dítě.No, vzhledem k tomu, že mu tak řikat nebudu častějc než teď, tak se nic nemění.
Další vážně báječnou zprávou je, že se mi povedlo do slohu nadělat 118 chyb:D Ale už jsem to opravil.Můžu se vymlouvat na to, že jsem disgrafik (teda jako tý učitelce je to stejně jedno) ale myslim že disgrafie s tim nemá nic společnýho a navíc jsem byl disgrafik v první třídě, teď už se mi pár let nestalo abych napsal s obráceně apod.
Když už jsem u tý grafiky (hádáte správně, u žádný grafiky nejsem a to co se dál chystám psát nemá s grafikou skoro nic společnýho).Někdy kdysi dávno mě napadlo jestli bych neměl bejt designér/architekt jako mamka.A tak jsem se rozhodl si to vyzkoušet, čas na kompu teď netrávim programováním jako obvykle, ale snažim se prostě navrhnout jednu větší místnost i s nábytkem a se všim.až to bude, hodim sem obrázek, ale popravdě, už teď tušim že ze mě designér nebude:) (ať už kvůli tomu že mi to podle mě nejde, nebo že mě to nebaví, ještě pár důvodů by bylo ale jsem línej to psát) a protože jsem línej psát i cokoliv jinýho, už teď nic psát nebudu.tak zase příště.)

Texaský Masakr Motorovou Pilou

9. ledna 2008 v 20:25 | Ondřej Dočkal |  Filmy
Tohle je jen starší článek kterej jsem nevim proč nezveřejnil, jo už vim tehdy ještě měl můj blog určitou úroveň.
Na popsání celého filmu bohatě stačí tohle - Naivní vystrašený chlapeček s výrazem jako by se v něm krve nedořezal potká ubohého muže s velmi vážnou formou lepry,ten veme motorovou pilu a krve se dořezá a neni jí málo.
Ne vážně, celkem jsem se u toho zasmál, i když je pravda že s těma lidma, co jsem se koukal bychom se smáli i při dlouhém Dvořákově monologu (učitel,nic nudnějšího mě nenapadlo).
Ps: On to měl bejt horor 8-O??? aha.

Guns N' Roses are back in the saddle

9. ledna 2008 v 20:22 | BatVin njn hrůza, ale měnit nick? to by nefungovalo |  Hudba
Guns N' Roses jsou teď celkově asi 38. nejposlouchanější kapelou.A ještě před půl rokem byli někde kolem 50. místa. To je krásnej posun co? Za tu dobu přeskočili mediálně profláklé hvězdy současnosti jako Avril Lavigne nebo Rammstein, případně Rihanna no mohl bych dál jmenovat opravdové hvězdy současné pop music (mimichodem Madonna se krčí až na 71. místě kousek nad Maroon 5).Trochu by mě zajímalo čím může být způsoben tak výrazný posun poslouchanosti kapely, která poslední CD vydala 1993.(pokud si chcete prohlédnout statistiky, http://www.last.fm/music/+charts/artist/ jediné co mi tam opravdu nesedí je první místo, skoro bych tipoval, že si někdo zaplatil reklamu).No, snad to bude opravdu kvalitou hudby Guns N' Roses, jsem zvědavej jestli ještě o pár příček v žebříčku poskočí po vydání nového CD, skoro bych řekl že jo a to i kdyby se CD vůbec nepovedlo.Dá se k tomu říct snad jen Keep on rockin' in the free world !
Tak, to by bylo ohledně GNR teď zrovna všechno.Na blog teď píšu dost málo, ale že bude další článek, poznáte jednoduše až vám napíšu na blogy nějaký komentáře, protože to dělám skoro vždycky když napíšu článek.Málo píšu proto, že jsem se po opravdu dlouhé době vrátil k programování které mi zabírá skoro všechen čas, co sedim u kompu.

Skid Row

3. ledna 2008 v 19:57 | B já už sem ten nick psát nebudu = / |  Hudba
Před chvílí jsem snědl celej citrón.Chtěl jsem vědět, jak moc je kyselej.Moc.Fakt moc.Silvestr byl super, nebudu psát co všechno k tomu vedlo, ale nakonec jsem byl celou noc s jednou kamarádkou, upřímně řečeno, bavil jsem se mnohem víc než obvykle s více lidma.Co bych ještě napsal, zrovna mi hraje 18 and Life od Skid Row
Btw, když se teď koukám na ten klip napadá mě slovo "VLASY"
A píšu sem hlavně proto, že se právě teď učím chemii.
Líbí se vám ta písnička? Předpokládám že většině se líbit nebude.