Prosinec 2007

Nadpis

28. prosince 2007 v 20:19 | BatVi,BtV,btw,batwin,BatVin,apod, jedno horší než druhý,ještě toho je tolik:/ |  Ostatní
Přemýšlím o tom co napsat.Ne, kecám, přemýšlím spíš o tom proč mám na sobě jen jednu ponožku.Teď skoro nepíšu články, protože stejně většina lidí je někde pryč a na net se nedostanou, tak mi to připadá zbytečný (jen výmluva).Já sám bych měl mít teď mnohem víc času než někdy jindy, ale není to tak.Po dlouhý době jsem zase začal trochu programovat, skládám hudbu, kreslím a dělám podobně kreativní věci, taky určitý lidi který jindy skoro vůbec nevidím teď maj čas, tak toho musím využít atd. no prostě na blog mi času moc nezbejvá.To mi taky připomíná, že bych si měl koupit boty, to vůbec nezvládám.Napadlo mě i udělat novej design, ale to by taky trvalo hrozně dlouho:/ Prostě další článek čekejte až příští rok.Možná dokonce až po tom, co začne škola.ale určitě se ozvu = - )

Něco o mě

24. prosince 2007 v 23:48 | BatV = - ) ten nick mě tak sere:/ |  O mě
Když už jsou ty Vánoce, tak o sobě něco napíšu, nemůžu se tomu pořád vyhýbat.
Jmenuju se Ondra,je mi 15 a chodim na 8.letý gymnázium do kvarty.Bydlim ve městě (tj Praha).Jsem celkem normální, ale tohle neberte moc vážně. Třeba dneska.Snědl jsem jogurt, otevřel jsem myčku, dal jsem tam kelímek a až když jsem házel lžičku do koše, napadlo mě že je něco špatně (pro nechápavé - kelímek by se měl vyhodit a lžička dát do myčky, alespoň já to tak většinou dělávám).Rekreačně hraju tenis a chodim plavat, ráno chodívám běhat (no poslední dobou tak maximálně jednou za tejden:D, je zima).To by snad mohlo stačit.Teď to nejhorší - fotka.
To jsem já a klavír (možná piáno, já nevim jakej je mezitim rozdíl) u nás doma.No dobře, mám dobrou náladu takže bude i fotka bez krabice na hlavě.Btw, když mám dobrou náladu, jsem celkem ukecanej, většinou mám ale špatnou náladu, to na mě nejde vubec poznat, rozdíl je akorát v tom, že mluvim málo.Hudbu poslouchám, skládám i hraju rád.Jestli vás zajímá co poslouchám, prostě se koukněte na http://www.last.fm/user/Batv/ je tam žebříček mejch nejposlouchanějších kapel i třeba koncerty na který se chystám atd.
Žádnou normální fotku jsem nenašel,takže tohle je focený asi tak před 5 minutama.Mělo by se to asi nejvíc blížit tomu, jak ve skutečnosti vypadám.Ostatní fotky jsou trochu "zvláštní" :D.
Tady jsem s dětma( moje třída)
Cosi jako výtlem,foceno dneska, já se na žádný fotce netvářim normálně = - ) btw to předemnou je něčí ruka
Když už jsem to vyfotil, proč to sem nedat.. Kdyby to někdo nepoznal, jsem to já pod nějakou větví v odrazu nějaký skříně(?)
Už jsem toho napsal snad dost,fotek jsem sem dal příliš, tak kdyby vás ještě cokoliv zajímalo, napište do komentářů.Případně icq 292 022 720.a užijte si Vánoce= - )

Až vyrostu, bude ze mě černoch

19. prosince 2007 v 20:50 | BatV - hej to je fakt hrozně dementí nick |  Ostatní
Máte pravdu, pravděpodobnost pravdivosti nadpisu je celkem nepravděpodobná, maximálně mi tak skoro zčernaj vlasy a budu si je muset nechat ostříhat abych nevypadal ještě víc jako emař než teď.Jenomže mě nic nenapadalo.
A nenapadá mě nic ani teď, takže další článek bude asi až o víkendu:) ne to ne, radši sem dám něco co jsem napsal už dřív.psal jsem to někdy netušim kdy a už ani nevim proč jsem to nezveřejnil (no možná celkem i vim:D)
Dneska jsem z dvou nezávislých zdrojů slyšel že gumoví medvídci podporují růst a kvalitu vlasů.Když podobnou blbost slyšim dokonce dvakrát za den,nezbývá mi než tomu věřit.Cestou ze školy jsem zašel do delvity (billyL) pro pytlík haribo.Bolí mě břicho, sežral jsem ho najednou, ale co bych pro svoje vlasy neudělal:D?Další nepříjemnou věcí je že se musim učit.Vymyslel jsem super způsob učení se.Přečtu si vždycky jednu stránku a pak dělám třeba půl hodiny něco jinýho.Doporučuju.Jediná nevýhoda - nic se nenaučíte.
To je ale dementní článek co? mám celkem období bez inspirace psát takže další článek, snad už i s pointou bych si myslel že napíšu někdy o víkendu možná i až po vánocích (tj 25.) pozdějc snad ne.

Desperate Housewives

15. prosince 2007 v 21:03 | Ondřej Dočkal alias BatV |  Filmy
Chtěl bych vám něco říct.Dneska jsem zjistil, že oříšky se nedají pít. a to ani BIO oříšky.Důvod je jednoduchý - nemají na to vhodné skupenství.To ale není to co chci říct.
To je kočka co? možná jí budu mít k vánocům, ale ještě váhám (celkem blbý váhat 9 dnů před vánocema, ale já si vážně nejsem jistej)
Existuje ještě někdo kdo se dívá na DH (Desperate Housewives)? no asi jo,když si titulky ke každýmu dílu stahuje okolo 2 tisíc lidí.A proč že se na tu blbost koukám? Ať to zní sebehůř, neni to blbost.Většina z vás bude mít s tímto seriálem asi zkušenosti jako se Zoufalými Manželkami na Primě.Asi to bylo tim dabingem, ale v televizi to na mě taky působilo jenom jako další dementní seriál.Neni to tak.V Americe běží 4. série a je to jeden z mála seriálů které si stále udržují kvalitu.Navíc ve 4. sérii se nově objevuje pro tenhle seriál netipickej způsob humoru a taky je na tom dost vidět ten rozpočet (to jakože velkej rozpočet).Ani ve 4. sérii se seriál neopakuje(myslim jako dějově) - asi jedinej seriál tohodle typu co to tak dlouho vydržel (teď mě napadaj věci jak Přátelé ale to je trochu o něčem jinym,je to sitcom,tady se pořád rozvíjí určitej příběh kterej hraje zásadní roli)
no, mohl bych pokračovat.Jenomže já už dneska napsal asi 3 stránky nějakýho dementího slohu (detektivka,zatim mám 4 stránky na kompu ale vypadá to, že pod 6 to nedávám,má to bejt do pondělí) takže preferuju trochu jinou zábavu než psaní.
Mimochodem.Kdyby mě někdo chtěl sponzorovat, nedokážu si vysvětlit proč by to dělal ale může začít timhle - Gibson Les Paul Custom za 4000 $ (v ČR zhruba za 100 000 Kč)
Za ty hrubky dneska sorry,ale já to už fakt opravovat nechci.

Duff McKagan

14. prosince 2007 v 16:53 Hudba
Tenhle článek bude asi zase jen pro fanoušky G'N'R.Když už jsem to napsal,tak to dám i sem.
Believe in Me
Believe in Me je první sólová deska Duffa McKagana kde hrál snad na všechny nástroje.Desku vydal v době kdy na tom byl celkem špatně,hodně chlastal ale kupodivu to není moc slyšet,jen je to takový trošičku odfláknutý.ukázka třeba tady na youtube.
Neurotic Outsiders
Rocková formace ve které byl například i kytarista Sex Pistols Steve Jones.ukázky si můžete poslechnout třeba tady.
Beautiful Disease
Druhým sólovým albem bylo Beautiful Disease,ale kvůli spojení dvou nahrávacích společností nevyšlo.Celé uniklo na internet.Duff si přál aby ho fanoušci moc nešířili a většinou to respektují. :-) mě se to album líbí.
Loaded
Na mě moc punku ale nedávno jsem sehnal dost raritní záznam jejich koncertu a vzhledem k tomu že hráli i věci z Beautiful Disease,bylo to celkem fajn.
a ohledně blogu, hodlám pokračovat v tom že sem píšu jenom občas.celkem mi to vyhovuje.